Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoek
Sluit dit zoekvak.

Jos van Dooren op Theatertour

03-01-2012

KIEKTJ  UUT!!

Stomme zeîver, Wieërter knoûwel en lache detj verréktj. Dînger di-j zieëker trök te vînge zeen inne 4e Onemanshow van de Wieërter cabaretier Jos van Dooren. Zien vuuërige show woeërt doeër ‘t publiek geweldjig gewaardieërdj, mét as bekroeëning: winnaar vanne  Weerter Podium Publieksprijs 2009/2010. In zien nowste show ‘Kiektj uut’ raakt Jos verzeildj in allerlej dagelikse herkinbaar Wieërter situaties. Dit levertj kaofechtige en absurde taferieële op.
Muzikaal ongerstuuëndj doeër e combo, bestaondje uut 6 topmuzikânte. Det wildje neet misse.
Vriêdig 1 juni en zaoterdig 2 juni 2012 Munttheater Wieërt.
Dao mojje beej zeen! Wachtj neet te lang mét kaartjes koûpe, ze zeen zoeë uutverkochtj.
Kaarte via Munttheater of via mail: josvandooren@zonnet.nl