Rabobank Samen Sterker

23 september 2017

Vae zeen d’r van oeëvertuugtj dejjae de Wieërter Vastelaovendj en Stadsvastelaovendjvereîniging De Rogstaekers ’n wêrm hert towdraagtj. Zeejae daobeej ouch lid van de Rabobank Weerterland en Cranendonck dan kindjae os financieel oongerstuuëne zoonger det uch dit ‘ne cênt kosj!

De Rabobank organisieërtj ouch dit jaor weer de aktie ‘Rabobank Samen Sterker’. As lid van de Rabobank ontvangdjae via de post viêf stumme di-jjae tot en met dieënsdig 17 oktoeëber via de stemsite tow moogtj kinne aan de daelnemendje organisaties. Vae hoeëpe dejjae daobeej ouch aan ôs dînktj. Sterker nog: gae moogdj zelfs twieë stumme per organisatie tow kinne, dus vae raekene op twieë van eur stumme! ’t Es de meute waerd want d’r es in totaal € 115.000,- te verdeîle.

Zeen d’r waallicht ouch vrînde, femiêlie, naobers of collega’s lid van de Rabobank dan kundjae eur as ‘Ambassadeur van de Wieërter Vastelaovendj ‘ muuëgelik oeëverhale eur stumme aan V.V. de Rogstaekers tow te kinne. Alvast bedânktj vör eur mejwêrking!

RabobankSamenSterker

Tags:

Kiektj ouch us beej:

20 oktober 2017

Stiêpels zeen de stuuëne, woeë De Rogstaekers op kinne bawwe. Zonger stiêpels geine vastelaovendj. Wildjae weîte, wi-j dejje de Wieërter vastelaovendj en met name De Rogstaekers kintj stuuëne, kiektj dan gaw op  oeës speciaal pagina…

Stiêpel waere

Lees meer

22 september 2017

Doêzendje minse hebbe zoondig 17 september 2017 genoeëte van ’t Cultureel Lint inne Wieërter binnestad. Ouch de Rogstaekers woore good vertieëgewooërdigdj. Inne Van Berlostraot koste wichter alles te weîte kaome oeëver ’t Koppe Bawwe en…

Cultureel Lint ouch vör Rogstaekers ’n succes

Lees meer

14 september 2017

V.V. de Rogstaekers gaon ’t nowwe Vorstetiêdpêrk van start met ’n now logo. Aankaomendj Vorst Stan hieët dit logo tiêdus ’t Cultureel Lint op 17 september 2017 geprizzentieërdj aan ’t groeëte publiek. Met ‘ne nowwe…

Now logo vör V.V. de Rogstaekers

Lees meer
Mieër noets