Hejje eur collectie complieët?

2 november 2017

Vae bedoele daomej eur collectie gezètte, CD’s, optochtvaantjes, speldjes. Mèr ouch ’n singelke uut 1988 of waat dînkdje van ’n LP uut 1987. Waat vae nog beschikbaar hebbe, beeje vae vanaaf noow tot asgoonsdig te koûp aan beej WarenH171029-Warenhuis-11uis-conceptstore.

Kiektj heej vör alle artikele en foto’s.

Zitj d’r dan toch nog iets neet beej, neemtj dan gerösj contact op mét:
• Jac Frencken, til. +31 495 530 556, e-mail jacfrencken7@gmail.com
• Wil Berben, til. +31 495 521 153, e-mail w.a.g.berben@gmail.com
Di-j archivarisse maakdje trouwes ouch bli-j as dejje thoês nog vastelaovendjartikele hetj woeë dejje vanaaf wiltj!


Tags:

Kiektj ouch us beej:

24 januari 2018

De vastelaovendjgezét és uutgebrachtj in ’n now jèske en stieët vol mét knoûwel. Asj good és, és de gezét beej uch aan hoês bezörrigdj. Zoeëneet of um dejje messchien ’n oranje sticker oppe breevebös hetj…

Vastelaovendjgezet

Lees meer

18 januari 2018

Preens Phil I hieët zich ‘t lot van zeeke wichter aangetrokke en gieët ‘n cd make van ziên Vastelaovendjlidje. Heej lègkt hae uut, woeërum. “Vastelaovendj és ’n fieëst vör edereîn, mèr vör sommige wichter és…

CD van “Vastelaovendlidje” vör CliniClowns!

Lees meer

24 november 2017

Oeëze razendje reporter, Frans van Tuel, és effe op bezeuk gegânge in De Brouwschuur. Heej hieëte gekaltj met Erwin Strijbosch, eigenaar van de Stadsbrawweri-j en samesteller van ut eige beer van de Rogstaekers: Gouwe Rog….

Gouwe Rog uut de Brouwschuur

Lees meer
Mieër noets