Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoek
Sluit dit zoekvak.

Informatieaanvraog Jeugdpreens van de Rogstaekers

Zeejae 'ne jong dae vanaaf september van dit jaor nao groep 8 van de basisschoeël gieët, good Wieërts kaltj en és 't eur groeëtste wîns um as Jeugdpreens van de Rogstaekers vuurop te kinne gaon met de vastelaovendj?

 

Zeen eur pap of eur mam ouch vastelaovendjgek en wille di-j uch daobeej alle stuuën gaeve, laot ze dan noow hieëlemaol vreejbliêvendj mieër informatie aanvraoge doeër dit formeleerke in te völle.

 

Eeder jaor kân d'r mer eine Wieërter jong Jeugdpreens waere. Gae begrieëptj det 'n eventueel aanmêlding gein garântie kân zeen vör 'n daadwêrkelikke uutverkeezing.

 

P.S. Zeejae nog neet zoeë aod, mer liektj ut uch hieëlemaol te gek um di-j möts met vaere in ein van de volgendje jaore op te kinne zette, dan kin d'r noow ouch al informatie waere aangevraogdj!

 
 

( Foto: Flitzer! )

239_181204_RGST_JP_Flitzer-500x750.jpeg

(De gevraogdje gegaeves waere allein mer gebroêktj um contact met uch op te neme.)


Jao, oeëze zoeën droumtj d'r van um Jeugdpreens van de Rogstaekers te waere as hae in groep 8 van de basisschoeël zitj. Zelf liêktj os dit zoeëwaal vör hem as ouch vör os hieëlemaol te gek. Daorum vînge vae 't fein as emus van de Rogstaekers contact met os wiltj opneme en os heej hieëlemaol vreejbliêvendj mieër informatie oeëver kân gaeve. (De gevraogdje gegaeves waere allein mer gebroêktj um contact met os op te neme.)

  • DD dash MM dash JJJJ
  • DD dash MM dash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.