Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoek
Sluit dit zoekvak.

Dâns & Amezemêntbâl gieët neet doeër!

24-01-2013

Dâns & Amuzemêntbâl gieët neet doeër!

Doeër umstandighede hebbe De Rogstaekers helaas motte besloeëte ‘t  Dâns & Ammezementsbâl van vrijdagavond 25 januari 2013 uut oeës programmering te halen. ‘T Dâns & Amuzemêntbâl zooj de ieërste aktiviteit zeen in de now Poort van Limburg. Det ‘t dansevenement zoeë kort voor z’n aanvang neet doorgieët vînge vae  dan ouch echt jaomer vör de aangemeldje bezeukers di-j zich s’r al op veheugdj haaje Dit beteikendj neet det dit dânsfieëst van de baan is. In oeës  jubileumjaor 2014 zulle ve zieëker de ruumdje zeuke um dit dânsfieëst toch weer in ’t Rogstaekers programma op te neme in welke vorm dan ouch.

Dansliefhebbers di-j al é towgangskaart hebbe gekochtj kunne de kaarten beej ’t koupadres inlevere en ze ontvange dan ’t betaaldje geldj terug