Zoeken
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Rog TV op WTV

02-01-2013
 

2e edisie van Rog TV op zaoterdigaovendj 5 jannuari oppe lokale zender van WTV

Vör ’t programma van dae’n aovendj en mieër informasie:   ROG-TV

Op zaoterdig 5 jannuari kujje vanaaf 19.00 oore kieke nao de 2e edisie van Rog TV. ’N aovendjvöllendj programma met ’t leste noets in ’t Vastelaovendjjournaal, ‘ne Tôksjoow, Optochverhaole oeëver de konkurênsie tösse Wieërt en Beul en de Bloeëtkek, “Klip en Klaor” met Wieërter meziek, Weem weurtj ‘t , met de vraog di-j ederein bieëzig hultj “Weem weurtj de nowe Stadspreens en nog vol en vol mieër. De apotheose van de aovendj es neteurlik dejje live getuuëge kuntj zeen van de uutrooping van de Stadspreens 2013.

Alle rieëje dus um op zaoterdig 5 jannuari aaf te stumme op WTV.