Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoek
Sluit dit zoekvak.

Winnaar Vastelaovendjlidje 2017 V.V. de Rogstaekers bekend

11-09-2016
2016-markwillemien-k

Op zaterdag 10 september is door een vakjury uit een 6-tal Vastelaovendjlidjes, de Vastelaovendjschlager 2017 van V.V. de Rogstaekers gekozen.

Het winnende liedje heeft de titel “ Os Theater van de Vastelaovendj” en is geschreven door Mark en Wilhelmien Fonteijn.  Dit duo zorgt ook voor de vertolking.

Het nummer zal tijdens de opening van ’t Vastelaovendjsezoên op 11 november in  de foyer van het Munttheater voor het eerst live te horen zijn.  Vooraf zal de schlager ook worden opgenomen bij Studio Difference.  De Rogstaekers zorgen ervoor dat het nummer o.a. via Spotify dan te downloaden is.  Ook voor de “Zaate Hermeniekes” wordt een arrangement geschreven dat op de site van de Rogstaekers kan worden gedownlaod.

Mark en Wilhemien zullen het nummer bij een groot aantal Rogstaekers activiteiten tijdens het Vastelaovendjsezoên   presenteren.

Vör mieër