Meet & Greet mét Jules en Sebas

21 februari 2020

 

 

Eder jaor hieët de groeëte Preens 'n bezûndjer ontmoeting met emus. Dit jaor woeëre det Jules en Sebas van Aalst. De twieëling woeërt op 3 jannewarie van dit jaor geboeëre en és 'ne daag later al opgegaeve as "Ich bin 'ne Rogstaeker®". Rieëje vör Preens Tim I um 'ne Meet & Greet mét de twieëling en eur gelökkige aojers aaf te spraeke en ze innegang ouch mer effe te ongerschei-je in zien Orde van 't Vastelaovendjhert. Saluut!

2020-02-20-GreetMeet-CindyBouwmans_41

2020-02-20-GreetMeet-CindyBouwmans_50


Tags: -

Kiektj ouch us beej:

12 februari 2022

Vastelaovendjgezét ‘De Rogstèker’ és verschieëne! De ingeschrieëve Rogstaekers® hebbe de now vastelaovendjgezét same mét det schoeën pinke intösse thoêsbezörrigdj gekriêge. Binnekort véltj dit ‘fieëstje op pepeer’ ouch beej uch inne bös. Móchdjae ze neet ontvânge…

Vastelaovendjgezét 2022 és uut!

Lees meer

12 februari 2022

De Rogstaekers prizzentieërte de Wieërter vastelaovendjpuzzel De Wieërter vastelaovendjpuzzel és ‘n fieëstelike uutdaging vör joonk en aod, puzzelaars en vastelaovendjveerders. Met 1000 stökskes maakdje thoês eur eige vastelaovendjfieëst oppe Mêrrentj in Wieërt. Zieër bepêrkdje oplaag…

Wieërter Vastelaovendjpuzzel

Lees meer

11 november 2020

’t És vandaag de 11e vanne 11e, de markieëring van de start van ’t viêfdje sezoen. Mer de vastelaovendj zâl kaomendj jaor met de stil trom aan os vörbeej trékke. D’r zeen op dit momênt…

Vae gaeve ’t Vastelaovendjveur doeër!

Lees meer
Mieër noets