‘AHAAA’ Vastelaovendjnoets

26-12-2023

Albert Heijn Speldjesactie

De vastelaovendj stieët op ’t pûnt te beginne. Dét és hét memênt um effe alles los te laote en ‘de pîn d’r in te hawwe’. En det zelfs letterlik, want in de veer waeke di-j aane vastelaovendj vuuëraaf gaon, kujje beej Albert Heijn spare vör hieël schoeën vastelaovendjspeldjes.

Jao, achter dieës speldjes zitj ’n verhaol, want dit zeen de speldjes, di-j vuuërig jaor vast stónge beej de grens. Dit jaor hieët Albert Heijn de manne van Moerepetazie d’r op uut gestuuërdj um de speldjes nao Limburg te kriêge. En um ’t mer medeîn te verklappe: dét és gelöktj! De speldjes zeen binne en det neet alleîn. Oeës muzikale vrînde hebbe oppe  trökreis ouch nog wat leuks bedachtj. Mer dae primeur keumtj op 5 jannewarie…

Van maondjig 15 jannewarie tot en mét zoondig 11 fibberwarie kriegdje veer waeke lânk gratis veer unieke vastelaovendjspeldjes. Dieës actie és beej alle supermêrrendje van Albert Heijn Heerschap in Heitse, Haele, Ni-jwieërt en Wieërt (Bosseve, Luuëke, Moesel en Muntpassage).

Gae kriegtj al ’n speldje vör niks beej € 25,00 of mieër aan boeëdschappe. Spaartj ze dus allemaol!

Waek 1  (15/1 t/m 21/1)

Staek

Waek 2 (22/1 t/m 28/1)

Limburgse vlag

Waek 3 (29/1 t/m 4/2)

Ballonne met masker

Waek 4 (5/2 t/m 11/2)

Hamster met led-lêmpke